Hromadné zpracování dokumentů

Naše platforma se dokáže jednoduše a bezpečně napojit na takřka jakýkoli datový zdroj dat, získat potřebná data, vyprodukovat dávku (batch) personalizovaných dokumentů v požadovaných formátech a zajistit jejich distribuci prostřednictvím fyzických i digitálních kanálů.

Batch od batche lepší výsledky

Stanovíte si ukazatele efektivity, které jsou pro vás klíčové, a my celý proces optimalizujeme tak, abyste jich snadno dosáhli. A brzy je i překonali.

Šablony jsou základem

Zpracování hromadné komunikace nikdy nebude opravdu efektivní bez kvalitních šablon. Klientské dokumenty vám navrhneme nebo přepracujeme s důrazem na principy funkčního designu, dobře si ohlídáme i soulad formy s obsahem.

Papírově i digitálně za jednu cenu

Většinu klientů zastihnete na e-mailu, někteří ale dál preferují klasický dopis. Naše šablony podporují multikanálovou komunikaci, jednu a tutéž šablonu tak můžete použít pro produkci tiskových i digitálních výstupů. A šetřit náklady.

Systém pro dávkové zpracování klientské komunikace postavíme na míru přímo u vás a budeme se starat o jeho efektivní provoz. Zaškolíme váš tým a budeme jeho podporou. A nebo vám klientskou korespondenci dodáme kompletně jako službu na naší cloudové platformě postavené nad špičkovou technologií od společnosti Quadient.

Nechte se inspirovat

Hromadné zpracování personalizované komunikace může být až překvapivě snadné, když ho svěříte někomu, kdo dobře ví, co dělá, a podobných projektů absolvoval desítky. Jaké výzvy jsme se naučili překonávat?

S objemem dat roste i doba potřebná na jejich zpracování. Umíme nastavit systém tak, aby se data zpracovala včas a nedocházelo ke kolizím

Pracujeme i s archaickými formáty datových souborů, které a mohou být složité na zpracování.

Víme, jak ošetřit datové vstupy, aby se nezadrhl proces zpracování, a jak případné chyby logovat a reportovat.

Pohlídáme si velikost a umístění výstupů tak, aby nedocházelo k výpadkům a zpomalování systému ani v případě, že nejsou k dispozici nijak zvlášť prostorná a rychlá úložiště.

Chcete konsolidovat více dokumentů do jedné obálky? Abyste ušetřili, nebo abyste vylepšili klientskou zkušenost? Konsolidaci jsme řešili mnohokrát a víme, že ke každému cíli vede jiná cesta.

Někomu jde o snižování nákladů na poštovné, někdo chce být šetrný k přírodě a potisknout co nejméně papíru. Jiní řeší přechod z černobílé komunikace na barevnou, další chtějí minimalizovat klasickou korespondenci ve prospěch e-mailů, SMS nebo dokonce push notifikací. Optimalizace je naším denním chlebem, žádné zadání nás nezaskočí.

Komunikujte lépe - s námi!

Začněte využívat výhody lepší komunikace už dnes.