"Potřebujeme e-maily nejdřív roztřídit, pak teprve odpovídat. Chodí nám desítky nebo stovky e-mailů denně a na každé směně mám 1-3 lidi, kteří v podstatě nedělají nic jiného, než třídění podle témat a přidělování na specialisty nebo jednotlivé týmy."

“A proč to neděláte automaticky? Vstupní kanály klientských kontaktních center můžete krásně napojit na automatické workflow, kde prvním krokem je analýza informace od klienta.“

Třídění příchozí komunikace a její klasifikace může být časově náročná činnost, tkerá zaměstná část vašeho týmu. Jde přitom o rutinní činost, kterou za vás můžou dělat roboti.


Příchozí e-mail (nebo chat) pošleme do nástrojů pro inteligentní analýzu textu od Geneea a okamžitě dostaneme zpátky informace pro třídění a další zpracování. Geneea nám e-mail označí štítky a my tak můžeme poslat e-mail do workflow podle toho, jestli jde o obchodní příležitost, reklamaci, dotaz nebo stížnost. Dokonce nám může určit sentiment klienta a my tak můžeme lépe zvolit ton odpovědi.


Když víme, co je na vstupu, je pak už snadné automatizovat výstup. Některé odpovědi tak můžeme plně automatizovat a jiné přepojíme na specialisty klientského centra, kterým rovnou předáváme dodatečné informace o obsahu požadavku. Naše klientská komunikační platforma Infobip dokáže skutečně posunout úroveň zákaznických služeb na novou úroveň a to jak z pohledu zákaznické zkušenosti, tak interní efektivity.


Chcete pomoc s automatickým tříděním a následnou komunikací? Ozvěte se nám.