Já se úplně děsím, že zase někdo přijde se změnou v dokumentech nebo dotaznících, které používá náš obchod a zákaznické oddělení. To se ti kolikrát změní jedna věta nebo slovo a my tím trávíme dny a týdny. Musíme to změnit ve všech šablonách k tisku, pak musím za webařema, ať to změní na webu, pak za vývojem, ať to změní na front endu a za dodavatelem, ať to změní v mobilní apce. A sotva to doděláme, přijde další změna. Neumíte to udělat líp?

Umíme. V Copy General se zaměřujeme nejen na to, aby vaše klientská komunikace skvěle vypadala a dorazila tam, kam má, ale i na to, aby celý systém byl snadno spravovatelný a aby změny netrvaly týdny. Dokumentové šablony dokážeme navrhnout tak, aby je bylo možné použít napříč distribučními kanály a změna v tisku se tak může ihned projevit v emailu a na webu i mobilní aplikaci. Všechny změny jsou verzované a mohou procházet schvalovacím cyklem.

A umíme nejen dodat řešení a nástroje. Rádi s vámi projdeme celým procesem mapování zákaznické zkušenosti, nastavení procesů a strategie klientské komunikace a efektivního provozu systémů pro správu šablon a distribuční automatizace.


Chcete pomoc s nastavením procesů a šablon pro klientskou komunikaci? Ozvěte se nám.