Online zpracování dokumentů

On-demand procesy v oblasti klientské korespondence najdou uplatnění při tvorbě a rozesílání individuálních obchodních nabídek, smluvní a předsmluvní dokumentace, ale i v transakční a marketingové komunikaci s přesným zacílením a vysokým konverzním potenciálem.

Splyne s prostředím

Naše továrna na klientskou komunikaci se skrze standardní integrační rozhraní stane skutečnou součástí ekosystému vašich aplikací. Personalizovaná sdělení budete schopni vytvářet a posílat odkudkoli.

Personalizace do všech kanálů

S využitím funkčně navržených dokumentových šablon naplněných personalizovaným obsahem (a tím nemyslíme jen oslovení klienta příjmením) dosáhnete lepších výsledků. Ať už jde o e-mail, dopis nebo třeba personalizovanou microsite.

Úspora na šablonách

Efektivně využijete i šablony vytvořené pro dávkové zpracování klientské komunikace. Ty mohou být dostupné na vyžádání a spojené s interními procesy ve vašich CRM systémech. Veškerá odchozí komunikace tak bude mít jednotný vzhled i obsah.

Celá firma může snadno využívat jednotných šablon, a vy tak máte pod kontrolou obsah i vzhled korespondence, která odchází na klienty. Texty přitom můžete změnit ve všech šablonách najednou během pár minut.

Komunikujte lépe - s námi!

Začněte využívat výhody lepší komunikace už dnes.