omnichannel

Mnohem víc než jen e-mailová automatizace

Posilte své vícekanálové marketingové kampaně pomocí dynamické automatizace pro publikum, které se zaměřuje hlavně na mobilní zařízení. Spravujte mix kanálů SMS, e-mailu, chatovacích aplikací, RCS, WhatsApp, Viber, hlasu, zpráv z mobilních aplikací, webových push notifikací a mnoha dalších prostředků z jediné platformy.

marketingová automatizace

Okamžitá automatizace pro skutečně chytré marketéry

Rozlučte se s opakovanými manuálními procesy. Zvyšte míru konverze vytvářením, plánováním a automatizací kampaní na základě chování zákazníků v minulosti. Od uvítacích sekvencí až po zprávy o zapojení a reaktivaci spouštěné událostmi - automatizujte a škálujte jakoukoli kampaň přes jakýkoli kanál.

customer journey

Veďte zákazníky na jejich cestě, udržíte je déle

Oslovte potenciální zákazníky pomocí smysluplných zpráv v každé fázi zákaznické cesty, abyste zvýšili celoživotní hodnotu svých zákazníků. Zůstaňte v popředí zájmu a podporujte akce prostřednictvím automatizovaných, intuitivních vícekanálových kampaní.

segmentace

Precizní zacílení pro vyšší konverze

Sledujte, jak se vaši zákazníci zapojují do každého kanálu a každé kampaně. Zjistěte, co funguje, analyzujte a opakovaně organizujte nejlepší strategie.

Podívejte se, jak efektivně nastavit klientskou komunikaci

4 trendy pro retail

4 trendy pro retail - z krize k oživení

Každý retail by si na začátku roku 2022 měl osvojit 4 poznatky, aby byl připraven splnit očekávání zákazníků po pandemii. Přečtěte si náš blog, kde se dozvíte více.

, by Karel Holub
WhatsApp pricing

WhatsApp Business Pricing

Od 1. února 2022 přejde WhatsApp na cenový model založený na konverzaci. Zjistěte, co to znamená pro vaši firmu.

, by Karel Holub

Naše technologie

Komunikujte lépe - s námi!

Mluvte s klienty tak, aby chtěli poslouchat a poslouchejte tak, aby s vámi chtěli mluvit.

Důvěřují nám