PROSTĚ LEPŠÍ KLIENTSKÁ KOMUNIKACE

Cílem personalizované komunikace je dialog, který vede nejen k nákupu a spokojenosti klienta, ale i k budování skutečného vztahu mezi klientem a značkou.

Jsme připraveni vám s ní pomoci na všech frontách.

App preview on a phone and tablet

Automatizace komunikačních kampaní

Sestavíme promyšlené scénáře, které kombinují e-mail, SMS a další kanály. Komunikace se spustí na základě popsaných událostí. A bude se také automaticky vyhodnocovat.

Batch processing of clients communication

Dávkové zpracování klientské komunikace

Umíme efektivně a bez chyb zpracovat obrovské množství dat, která přetavíme do personalizovaných dokumentů. Nezáleží na tom, jestli potřebujete rozeslat desítky tisíc uvítacích balíčků, oslovit stovky tisíc lidí zajímavou nabídkou nebo doručit klientům miliony výpisů z účtů.

Online clients communication processing

On-line klientská komunikace

Vytvářejte personalizované dokumenty v aplikacích, na které jste zvyklí. Naše platforma pro automatickou tvorbu a distribuci klientské komunikace se umí bezpečně propojit s vašimi systémy a postará se kompletně o procesy spojené s generováním dokumentů a jejich odesláním ve fyzické i digitální podobě.

Interactive clients communication

Interaktivní klientská komunikace

Uvolněte ruce obchodníkům a poradcům, kteří pro vás pracují, a dovolte jim věnovat se naplno jednání s klienty. Ať nemusí řešit obsahové či vzhledové otázky šablon, soulad nabídek s interními pravidly nebo modelace a propočty. Díky přímému napojení klientské komunikace na vnitřní procesy ušetříte až 50 % nákladů.

App users welcoming a new member

Dynamická komunikace

Hromadná obchodní sdělení – to je něco, od čeho se klienti raději odhlásí. Dynamická komunikace je pravý opak: cílená, personalizovaná a přirozeně vybízející k reakci.

Automatická komunikace

Inteligentní chatbot

Promluvme si jako lidi. Co na tom, že některé z nás naprogramovali, abychom naslouchali klientům, radili, pomáhali... ale i prodávali. Jsem chatbot, pracuju 24/7 a podpořím váš byznys.

lorem-ipsum

Customer journey mapping

Popíšeme a vizualizujeme, kudy se ubírají kroky vašich zákazníků. Kde zakopnou a kde narazí. Díky měření zákaznické zkušenosti v jednotlivých bodech budete vědět, na čem zapracovat.

lorem-ipsum

Komunikační mystery shopping

Každý po čase ztratí odstup od vlastního podnikání a je pro něj těžké vžít se do role zákazníka. My to uděláme za vás a systematicky prověříme vaši komunikaci.

lorem-ipsum

Digitální transformace

Velká změna v myšlení, která není snadná, ale přinese výsledky. Provedeme vás digitální transformací, pomůžeme vám změnit myšlení a vidět nové příležitosti.

lorem-ipsum

Co-browsing

Asistované procházení webu v sobě spojuje to nejlepší z online nakupování a osobní návštěvy v prodejně nebo na pobočce. Vytěžte z něj co nejvíc pro svůj byznys.

Naše technologie

Komunikujte lépe - s námi!

Mluvte s klienty tak, aby chtěli poslouchat a poslouchejte tak, aby s vámi chtěli mluvit.

4 trendy pro retail

4 trendy pro retail - z krize k oživení

Každý retail by si na začátku roku 2022 měl osvojit 4 poznatky, aby byl připraven splnit očekávání zákazníků po pandemii. Přečtěte si náš blog, kde se dozvíte více.

, by Karel Holub
WhatsApp pricing

WhatsApp Business Pricing

Od 1. února 2022 přejde WhatsApp na cenový model založený na konverzaci. Zjistěte, co to znamená pro vaši firmu.

, by Karel Holub

Důvěřují nám